7 травня у Щасливцеве у клубі дзюдо «Арабат» відбувся турнір з дзюдо серед хлопців та дівчат 2008-2012 р.н.. Турнір був присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Участь взяли 26 юних борців секцій дзюдо Щасливцеве та Стрілкового, які продемонстрували свою майстерність та фізичну загартованість.

Щасливцевський сільській голова Віктор Плохушко відкривав турнір та привітав спортсменів зі святом, наголосив про важливість цієї великої перемоги у ті далекі дні, та побажав вдачі у змаганнях.

Ведучою турніру була Сусанна Сєітвєлієва. Вона розповіла про Перемогу над нацизмом. У кожній родині зберігається пам’ять про близьких людей, які загибли під час Другої Світової війни у боях за Батьківщину, концлагерях чи голоду. І вдячність старшому поколінню за їх подвиги буде жити вічно.

Змагання почалися після гімну України. На цей раз вони відбулися за змішаною системою, у двох групах дівчата боролися із хлопцями і основним критерієм була вагова категорія.

За результатами змагань призерами у категоріях 23 кг, 26 кг , 28 кг и 30 кг стали наступні спортсмени: перше місце зайняли Всеволод Кукол, Едіє Куртбедінова, Ксенія Медведєва та Ельдар Сєітвєлієв. Друге місце посіли Аміде Сєітвєлієва, Марлен Гафаров, Ольга Павловська та Віталіна Сердюк. Третє місце: Юнус Ебубекір і Максим Ардаб’єв, Ервін Самойленко і Максим Писарєв, Альона Петрик і Єва Пронюткіна, Ісмаїл Ебубекір і Микола Пахомов.

Джерело: «Щасливцевська сільська рада»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню