Ранок 7 вересня на стадіоні Нижніх Сірогоз був футбольною інтригою, бо вишикувалися перед  кавалькадою медалей та Кубком  Анатолія Дудки — 7 футбольних команд з різних районів Херсонщини і ні вболівальники, ні футболісти, тренери, ні власники районних клубів не знали яким буде кубковий фінал.

По-перше,  фаворитами даного футбольного дня була команда ФК «Світанок», яка є у певному сенсі улюбленицею не лише вболівальників.

По-друге, об`єктивно  ця команда з року в рік демонструє рівень футбольної майстерності та характеру такий, наче боротьба за перемогу йде на національних майданчиках. А ці фактори не можуть не поважати в народі, який цінує справжню гру і характер.

Згідно жеребкування розпочинали Кубок імені Анатолія Дудки саме команда «Світанок» та «Водовоз», яка здивували яскравим та потужним 54-річним воротарем. Дурман Микола 1965 року народження – воротар від Бога, поки що рівноцінної заміни йому немає.

А сам «маестро воротаревої справи» радував арени районного стадіону грою та яскравим взяттям  м’яча з пенальті «Світанку», який, на жаль, не зарахували. Але Бог і правда були на боці команди, тому і виграли гру не фаворити, а саме «Водовоз», головний спонсор якого Валерій Щербань протягом гри викурив не одну цигарку і неодноразово брався за серце. Але щасливо, після гри своїх улюбленців, посміхався і констатував, – «такі емоції варті цієї гри».

На жаль,  гру по пенальті не витримала команда  Збройних Сил України, бо все ж вони в першу чергу – військові.

Проте військові вкотре демонстрували характер і дружність, тому їх гра  була запеклою та справжньою.

А самі наші захисники щиро та гостинно частували присутніх на кубковому видовищі Нижніх Сірогоз солдатською кашею.

Але головне – це характер «Менчикури»! Ці молоді хлопці спершу зніяковіли перед  натиском  «Хлібороба» з Торгаїв, де на полі  очолює команду  легендарний «Бєс» –  Бездольний Ігор, зірка ФК «Діпро», грав у вищій лізі, травми перервали політ його м`яча у вищих ешелонах та  ФК «Дніпро», але Торгаї від цього факту  виграли.

Молоді практично в районі немає, тож «Бєс» як граючий тренер зібрав потужний склад команди з такого ж арсеналу футбольних зірок, які на полі роблять справжнє видовище для вболівальників і Кубок в пам`ять Анатолія Дудки був не виключенням. Тут і ефектний гол у ворота «Менчикури» головою (не зарахований), тут і точна навісна, майже прострільна гольова передача, тут і скомбінованість та зіграність команди за його жестом чи поглядом. Майстерність і видовище – це його стиль і тактика  на полі. Як результат –  команда стала володарем Кубку Анатолія Дудки 2019 року.

Та все ж про «Менчикури» зауважимо – це справжні фаворити цього дня! Саме ці хлопці грали характером, вони основу футбольних баталій сконцентрували на свою користь у грі з потужним суперником – командою «Бєса».

Передачі, боротьба за м’яч, голи, швидкість, все це дарували вболівальникам на всі 100% команда «Менчикури». Це вони зробили 7 вересня – День міжрайонного кубку імені Анатолія Дудки – видовищною грою в справжній футбол. Це вони змусили легендарного «Бєса» похвилюватися, це вони зривали овації трибун, але нерви не витримали по пенальті, а футбол не пробачає помилок. «Менчикури» майже тримали в руках Кубок та все ж він «вислизнув» на останніх хвилинах до переможного «Бєса». Тому, «Менчикури»  – срібло, «Водовоз» – бронза, а «Хлібороб» – золото і Кубок Анатолія Дудки 2019 року.

Сергій Максименко в розмові з журналістами зазначив, що головне в гру повернувся справжній футбол і традиції, змагання, характер, гра і перемога сильніших. Немає більше принципу «договорняків», а футболісти отримали стимули грати. Крім того,  гравці отримують зарплатню, а для сіл, де ледь жевріє перспектива для молоді футбол став ще й офіційною  професією.

На жаль,  лише на плечах місцевих землевласників лежить спортивна інфраструктура сіл та все ж утримують, доглядають, розвивають власним коштом вони все те, що є спадком села та має значення для сільських дітей і Нижньосірогозький стадіон тому підтвердження. Приведені до ладу  приміщення, покошене поле, стільців та трибуни для  вболівальників.  Що є в силах місцевого фермерства, яке продовжує вшановувати пам’ять свого товариша і колеги Анатолія Дудки.

 

Нагадаємо, що Анатолій Васильович Дудка очолював Асоціацію фермерів і приватних землевласників Нижньосірогозького району. Він започаткував традиції підтримки та розвитку сільського спорту силами фермерства. На жаль, його вбили і справу не розкрито, а за всіма фактами схоже на замовне вбивство. Та шанують його в районах Херсонщини і за вдачу, і за працю, і за відношення до рідного району,  і до людей. З теплотою згадували Анатолія Васильовича на трибунах, а колеги сільгоспвиробники, фермери та родина Анатолія Васильовича (син та брат) шанують свого колегу, товариша, батька та брата 5-им сезоном футбольного Кубку, який  на його честь і започатковано.

Тож,  футбол переміг 7 вересня в Нижніх Сірогозах, а директору місцевої ДЮСШ  Івану Горошку є чим пишатися і на яких прикладах  загартовувати дітлахів в секціях спортивної школи, головне, щоб молодь залишалася в селі.

Джерело сайт ПІК

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню