Херсонський МФК «Кристал» в поточному сезоні пропустив у власні ворота 18 м’ячів, що є другим показником у групі «Б» Чемпіонату України серед команд Другої Ліги. Сьогодні ми поспілкувалися з одним із захисників нашої команди — Микитою Карасем.

– Микито, «Кристал» у 2019 році зіграв вже три контрольні матчі. Як ти оцінюєш спортивну форму команди та свою власну?
– Результатом першої гри проти МФК «Миколаїв-2» ми залишилися незадоволені, як і її змістом. У другій вже виглядали впевненіше, в результаті чого заслужено перемогли команду першої ліги (МФК «Миколаїв»). Матч проти «Гірника» також видався непоганим, перемога теж закономірна. Могли забивати більше, але підвела реалізація. Шкода, що не зміг взяти участь у грі проти гірників через пошкодження, отримане на передматчевому тренуванні. Про свою особисту форму говорити нічого не буду, це прерогатива тренера.

– З ким на полі в тебе найкраще взаєморозуміння? Кому можеш віддати передачу, так би мовити, не дивлячись?
– Я впевнений в усіх партнерах по команді. При цьому на полі найчастіше взаємодію з футболістами, що знаходяться в найближчій до мене позиції: лівий центральний захисник, опорний півзахисник, лівий атакувальний півзахисник.

– Микито, часто бачив тебе за читанням книг. Розкажи, яку літературу ти полюбляєш?
– Люблю читати книги з психології та взагалі книги, які допомагають всебічно розвиватися, дізнаватися нове та не стояти на місці. Найбільше справила на мене враження книга Робіна Шарма «Монах, який продав свій Феррарі». Зараз читаю книгу Бодо Шефера «Закони переможців».

– Якщо б не футбол, ким би ти став?
– (сміється) У дитинстві хотів стати далекобійником, бо дуже полюбляв серіал «Далекобійник», що йшов на телебаченні у той час.

– Ти живеш в одній кімнаті з Антоном Брижчуком. Він хороший сусід?
– (сміється) З Антоном живу в одній кімнаті з першого дня свого приїзду у «Кристал», а це майже півтора року. Він чудовий сусід і я знаю, що завжди можу розраховувати на його допомогу.

– Твої колеги по захисту Малиш та Жовтюк забили на двох вже 8 м’ячів у цьому сезоні. Завидна результативність чи не так?
– Звісно, всім футболістам хочеться забивати голи, але, перш за все, важливіші результати команди. Микола та Стас завжди підключаються на розіграш стандартних положень, моя функція при цьому дещо інша. У кожного футболіста своя роль на полі.

– Чого очікуєш від заключної частини чемпіонату?
– Дуже хотілося б достойно провести решту сезону та залишитися у лідерах Другої ліги, для чого ми додамо всіх зусиль. Безперечно, всі розуміють, що у нас дуже сильні суперники. Крім того, сподіваюся, що наша переможна серія на власному полі продовжиться до кінця Чемпіонату. Взагалі вважаю, що цей сезон у Другій лізі дуже цікавий та видовищний, вже не раз доводилося чути від пересічних вболівальників, що вони краще оберуть відвідини друголігового матчу ніж подивляться по телевізору гру УПЛ.

– Дякую.

МФК «Кристал»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню