До старту весняної частини сезону чемпіонату України з футболу серед аматорських команд залишається рівно місяць. Вашій увазі інтерв’ю з головним тренером новотроїцької «Таврії» Олександром Клішнею.

— Олександре Миколайовичу, «Таврія» – одна з несподіванок цьогорічного чемпіонату, довгий час очолювала турнірну таблицю групи 3, лише на самому фініші осінньої частини турніру трохи пригальмувала. Чи очікували ви такого результату?
— Звісно, очікував. Несподіванкою ми були лише, мабуть, для суперників. Мені ж можливості гравців «Таврії» добре відомі. Тому ми успіхам команди не дуже дивувалися, крок за кроком просувалися турнірною дистанцією до перемоги. Так, лише в останніх матчах дещо загальмували, але на те є об’єктивні причини.

— Коли розпочали готуватися до весняної частини сезону?
— Перший етап підготовки «Таврія» розпочала 28 лютого. За тиждень провели чотири контрольні гри. Спочатку грали з переможцем Першості області 2018 року «Хліборобом» з Нижніх Торгаїв. Перемогли «хліборобів» з рахунком 3:0 (відзначилися Сергій Пуляєв, Максим Логвиненко та Олександр Солтан). 3 березня зустрічалися с чинним чемпіоном області СК «Каховка». Теж добилися перемоги, цього разу – 3:1 (голи на рахунку Павла Шпека, Євгена Соколана та Михайла Ковальова). Наступного дня нашим суперником була друголігова новокаховська «Енергія». Результат цієї гри – 2:0 на нашу користь. Перемогу нам принесли влучні удари Євгена Соколана та Олександра Солтана.

Нарешті, 6 березня зустрілися з учасником чемпіонату Запорізької області «Мелітопольською черешнею». І в цьому матчі перемога була на нашому боці – 7:0. «Дублями» відзначилися Євген Соколан та Олександр Солтан, ще по разу забивали Віктор Окатий, Віктор Золотухін та Кирило Кирик.

— Та ви чемпіони за товариськими матчами, як, жартома, колись називали збірну СРСР!
— Вигравати, звісно, приємно, але, це – не головне. Під час навчально-тренувальних зборів ставимо дещо інші задачі – закладаємо фундамент фізичної підготовки, переглядаємо нових гравців тощо.

— По прізвищам авторів забитих у контрольних зустрічах м’ячів бачимо, що в складі «Таврії» є зміни?
— Так, звичайно. Майже на сто відсотків до команди приєднаються Богдан Тяпко, Віктор Окатий, що грали раніше за «Колос» із Асканії-Нової, гравці «Таврії-Сімферополь» Євген Соколан та Максим Логвиненко. Втім, список дебютантів ще може продовжитись.

— «Таврія» є серед учасників розіграшу Кубка Федерації футболу АР Крим.
— Участь у цьому традиційному турнірі є другим етапом нашої підготовки. Чому б ні, адже у змаганнях беруть участь сильні команди, зустрічі з якими підуть нам тільки на користь.

— Граєте та ще гратимите досить багато контрольних зустрічей.
— Так, разом із керівництвом клубу та тренерським штабом розробили детальну програму підготовки, до якої у відповідності з новітніми вимогами включаємо велику кількість «спарингів». Намагаємось крокувати в ногу з часом.

— До речі, підтримку керівництва клубу відчуваєте?
— Повну та всебічну. Президент ФК «Таврія» Едуард Вікторович Репілевський завжди підтримує команду. І зараз, під час підготовки не маємо жодних проблем із матеріальним забезпеченням.

— Першу офіційну домашню гру чемпіонату України серед аматорів в новому році гратимете в середині квітня в Новотроїцькому?
— Так, звичайно. Дуже вдячні новотроїцьким вболівальникам за підтримку, намагатимемося й надалі радувати їх своєю грою та перемогами. Що ж стосується обласних змагань, то тут можливі варіанти, як і в минулому році.

Футбол Херсонщини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню