Директор та виконуючий обов’язки головного тренера МФК «Кристал» Херсон Сергій Шевцов дав оцінку виступам команди у Кубку Криму та розповів про майбутні плани «кристалівців»

– Сергію Анатолійовичу, як ви оцінюєте виступ «Кристала» у Кубку Криму?
– Оцінюю наш виступ позитивно, оскільки «Кристал» переміг у турнірі, обігравши у фіналі, принципового суперника. Звісно, не потрібно впадати в ейфорію, наприклад, матч з «Таврією» зіграли не дуже впевнено, багато чого не виходило, хоча, можна списати це на розуміння того, що турнірне завдання виходу з групи було вирішене в перших двох матчах. Загалом, вдячний хлопцям за перемогу в Кубку Криму та високу самовіддачу.

– Які сильні та слабкі сторони можете відмітити у грі команди на Кубку Криму?
– Непоганий рівень загальної фізичної підготовки. Враховуючи нестандартні розміри футбольного поля, у матчі проти новотроїцької «Таврії» вибрали швидкісну та агресивну манеру гри, постійно грали в активному відборі, не дозволили супернику нічого створювати та, зрештою, впевнено перемогли.

До мінусів можна віднести те, що не всі наші лідери знаходяться зараз в оптимальній формі Крім того, рівень реалізація моментів незадовільний. Вимушено доводилося «тосувати» склад. Через пошкодження не зіграв у турнірі наш центральний захисник Микола Жовтюк. Ставили у склад Євгена Меженського та Павла Корякіна, хочемо, щоб ці гравці робили кроки вперед у своїй майстерності. Корякін тільки перейшов до нас з полтавської «Ворскли» U-19, тому хочемо, щоб Павло швидше адаптувався до стилю гри команди. Крім того, хочеться бачити більше впевненості та управління захистом від воротарів, але недоліки у цьому компоненті пояснюються тим, що нам поки не вдалося знайти тренера воротарів. Є певна невизначеність зі складом, оскільки Ілля Шевцов наразі не має контракту з клубом, тому на турнірі він зіграв обмежену кількість хвилин. В нього є цікаві пропозиції з інших клубів. Подальше співробітництво Іллі з «Кристалом» залишається під питанням.

– Чи слід очікувати якість кадрові зміни у складі команди до поновлення чемпіонату?
– Ми кожного дня працюємо над пошуком кадрового підсилення для клубу. Наразі нам потрібно по одному гравцю в кожну позицію. З воротарем Ібрагімом Суаібом контракт вже підписано, залишилося визначитися ще з одним претендентом на цю позицію. Крім того, зміни будуть також і в тренерському штабі. Поповнення вже є. Більш детально ми повідомимо про це у найближчі дні. Вакантною досі залишається посада тренера воротарів, адже на початку року було припинено співпрацю з Андрієм Лазарчуком.

– Чи заплановано проведення контрольних матчів перед чемпіонатом?
– Так. Зіграємо ще два контрольних матчі. Команді перед чемпіонатом потрібно переходити зі штучного на натуральне трав’яне покриття. 24 березня вирушаємо до Одеси на гру з «Чорноморцем» U-21, а на 28 чи 29 березня ще шукаємо суперника.

«Кристал» Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню