Тривають навчально-тренувальні збори херсонського МФК «Кристал». Наша команда матчем  з МФК «Миколаїв-2» розпочала проводити контрольні матчі у 2019 році. Про хід та плани підготовки херсонців ми поспілкувалися з директором та виконуючим обов’язки головного тренера МФК «Кристал» Сергієм Шевцовим.

– Сергію Анатолійовичу, як проходять навчально-тренувальні збори херсонського МФК «Кристал»?
– Все проходить, як і планувалося. Футболісти займаються біговою роботою, вправами з м’ячем та аеробікою.

– Як оцінюєте перший контрольний матч у 2019 році?
– Результатом не задоволений. Я прихильник того, що навіть контрольні матчі потрібно грати на результат. Якщо казати про зміст гри, то виходило далеко не все, суперник грав дуже чіпко,  іноді не просто жорстко, а навіть жорстоко. Ми на даному етапі підготовки поки не повністю готові грати при такому спротиві, що цілком природно, адже команда тільки розпочинає грати контрольні матчі. З позитивних моментів можу відмітити, що гра показала рівень підготовки  футболістів. Оцінюю її нижче середнього. В нас є ще два місяці щоб змінити ситуацію та підійти до старту сезону у повній бойовій готовності.

– Вболівальники цікавляться, як йдуть пошуки виконавців на вакантну воротарську позицію?
– Так дійсно, для нас зараз найактуальнішими питаннями є заміщення воротарської позиції та комплектування тренерського складу. На етапі підготовки, що триває переглядаємо чотирьох воротарів, а на наступному етапі переглянемо ще кількох кандидатів. Сподіваюсь, що до поновлення чемпіонату визначимося з кандидатами з якими впевнено зможемо розпочати офіційну частину сезону.

– Плануються якісь зміни у тренерському штабі?
– Так. Нам потрібно доукомплектовувати тренерський штаб. Є два варіанти. Перший – це поява старшого тренера, який допомагатиме мені у тренувальному процесі, а я буду здійснювати загальне керівництво та проводити матчі. І другий – це запросити у клуб нового головного тренера  разом із помічником. Наразі ведемо перемовини з потенційними кандидатами.

– Як далі буде готуватися команда?
– На цьому етапі підготовки заплановано провести ще два контрольні матчі. 2 лютого зіграємо з першою командою МФК «Миколаїв», а 5 лютого вирушимо до Кривого Рогу на матч з місцевим «Гірником». У цих матчах продовжимо переглядати голкіперів, а зустріч проти «Гірника» підсумує перший етап. Потім дамо хлопцям кілька вихідних. Після чого розпочнемо другий етап, під час якого також проводитимемо контрольні матчі. Вже є попередня домовленість з одеським «Чорноморцем» (U-21) та новокаховською «Енергією». Крім цього плануємо зіграти ще два матчі, з суперниками наразі визначаємось.

— Дякую.

МФК «Кристал»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню