Віктор Мартян: «Допомагаю дитячому будинку, де сам виховувався протягом 8 років»

Автором першого голу МФК Кристал у 2019 році став Віктор Мартян, який відзначився у воротах своєї колишньої команди представника першої ліги МФК «Миколаїв». Сьогодні ми поцікавилися у Віктора його враженнями від ходу підготовки команди та дізналися про благодійну діяльність, якою він займається.

– Вікторе, розкажи як проходять тренування у 2019 році та як ти сьогодні оцінюєш власну спортивну форму?
– Тренуємося за графіком. Що стосується власної форми, то можу сказати, що на перших тренуваннях було важко, давалися в знаки новорічні свята. Виглядав відверто слабко, за що й справедливо отримав «на горіхи» від тренера. Тепер відчуваю, що починаю потрохи додавати від тренування до тренування. Взагалі важко оцінювати самого себе, це повинен робити тренер.

– Як тобі гра з першоліговим МФК «Миколаїв», звідки ти й перейшов до «Кристала»?
– Вважаю, що рівень першої та другої ліги відрізняється не суттєво, хіба що можна виокремити п’ятірку лідерів. Крім того, наша команда зараз знаходиться серед лідерів другої ліги. Зрозуміло, що це був контрольний матч, але все одно приємно обігрувати представника першого дивізіону. Ми провели доволі хорошу гру проти миколаївців, але звісно є ще над чим працювати, і попереду нас чекає ще дуже багато роботи.

– Вікторе, давай трохи відійдемо від футболу. На скільки нам відомо, ти допомагаєш дитячому будинку. Розкажи про це?
– Так дійсно. По мірі своїх можливостей намагаюся допомагати дитячому будинку у Полтаві, де сам виховувався протягом 8 років. Допомагати почав з 2017 року після повернення зі Швеції. Напевне потрібно було прийти до цього раніше, але очевидно доріс до такого рішення тільки тепер. Останній раз відвідував цей дитячий будинок у січні поточного року. Дуже вдячний своїм друзям Олегу Чуваєву, Максиму Кучинському, Віталію Момоту, Олегу Богданову та іншим людям, які допомагали мені збирати допомогу.

– Дякую.

МФК «Кристал»

,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню