24 лютого в спортивному залі Новоолександрівської ЗОШ відбулися фінальні ігри першості Нововоронцовського району з футзалу. Згідно Регламенту фінальна частина складалася з двох півфінальних ігор, зустрічі за третє місце та матчу визначення переможця змагань.

За результатом сліпого жеребу півфінальні пари склали:
ФК «Нововоронцовка» – ФК «Новоолександрівка»
«Ветеран 40+» – ДЮСШ.

Згідно підсумків півфінальних ігор в матчі за третє місце між командами ФК «Новоолександрівка» та «Ветеран 40+» перемогу здобули господарі з рахунком 5:2.

У фіналі зустрілися дві команди з райцентру: ФК «Нововоронцовка» та ДЮСШ. Матч був гідний фіналу. Після першої половини зустрічі на табло був нічийний результат – 1:1. По ходу зустрічі результат міг змінитися як в один, так і в інший бік. Було безліч гольових моментів у обох команд. Але в підсумку досвід все ж переміг молодість. Підсумковий результат – 2:1 на користь гравців команди ФК «Нововоронцовка», які і стали переможцями першості.

Однак переможених у турнірі не було. Кожна команда-учасниця «Фіналу чотирьох» завдяки спонсорській підтримці Благодійного фонду Ігоря Колихаєва у Нововоронцовському районі та самого Ігоря Колихаєва отримала в подарунок ще по футзальному м’ячу. А команда переможець – ФК «Нововоронцовка» отримала два футзальні мячі та перехідний кубок.

Переможець – ФК «Нововоронцовка»
2 місце – ДЮСШ «Нововоронцовка»
3 місце – ФК «Новоолександрівка»
Приз глядацьких симпатій – команда «Ветеран 40+».

Слід наголосити, що першість району відбулася завдяки підтримці Благодійного фонду Ігоря Колихаєва у Нововоронцовському районі та самого Ігоря Колихаєва, ДП ДГ «Піонер» В’ячеслава Бєлова, які були спонсорами турніру, сільського голови с. Новоолександрівка Олександра Левечко, директора КЗ «Нововоронцовська ДЮСШ» Ігоря Гончарова, сільського голови с. Хрещенівки Юрія Карнаухого, директора Новоолександрівської ЗОШ Берегового В.М., які надали спортивні зали для проведення змагань.

Футбол Херсонщини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню