18 травня в Ужгороді на арені «Юність» відбудуться півфінали Кубка України серед жіночих команд. «Дніпрянка» та «Галичанка» підійшли до свого двою в бойовій готовності, хоча кожна з команд має втрати. Про це розповіли головні тренери Віталій Андронов та Борис Милославський.

Віталій Андронов, головний тренер «Галичанки» (Львів):

«Настрій бойовий, ми підготувались, у нас все – нормально. Будемо грати тим же складом, що в останніх матчах чемпіонату. Є лише одна заміна: травму гомілкостопа отримала воротар Марія Гладун, тому замість неї ми взяли молоду Марину Валієву. Гадаю, ми не постраждаємо: у нас є Салтанюк, є Валієва, яка проявила себе на тренуваннях.

Можливо, ми трохи попереду, проте явного фаворита в Фіналі чотирьох немає. «Карпати» грають вдома при своїх глядачах. Херсон перебуває на хвилі після перемог над «Ралом». «Дніпрянка» — хороша команда, яка має такого гравця як Дябло. «Реал» втратив нагоду виграти бронзу, проте вони провели непоганий сезон і спробують взяти реванш в Кубку».

Гадаю, всі ігри будуть бойовими.

Ілона Гайкова — гравець, який працює дуже добросовісно. сподіваємось вона покаже свої найкращі якості і підтвердить статус одно з найбільш перспективних гравців України. Ми їй довіряємо. Вона гравець, який у нападі для нас дуже важливий. У минулому турі у нас випала Поляк і Гайкова грала на правому півсередньому. Останню гру вона провела дуже здорово».

Борис Милославський, головний тренер «Дніпрянки» (Херсон):

«Готовність – стовідсоткова, настрій нормальний. Нас цікавить тільки фінал і ми будемо битись тільки за фінал. Для мене – фаворит «Дніпрянка», а далі всі покаже гра.

У нас захворіла Христина Гречка. Всі інші в строю і готові в бій. Замість Христини я взяв дівчину 2002 року народження Віолету Комарову. У «Дніпрянки» в складі три гравці 2002 року, і ще два — 2001-го. У нас, однозначно, наймолодший склад серед усіх учасників.

У Христини Гречки двостороння ангіна, але до початку зборів національної збірної вона відновиться повністю. Вона вже почувається краще, але я не став її брати, адже для мене здоров’я спортсмена важливіше, ніж будь що інше».

ФГУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню