УХЛ-Парі-матч. Матч №100. «Дніпро» – «Донбас» 3:2 Б (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Гончаров (Ігнатенко, Захаров, 41:34), 1:1 Декало (Золотухін, Белоусов, 41:46), 1:2 Романенко (43:05), 2:2 Ромащенко (Бондаренко, Дунаєв, більш.+2, 55:59)

Переможний буліт – Дмитро Пугачов

Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов – Декало, Будько – Пугачов, Шулєшов – Сирченко, Матусевич – Черємнов; Жвачкін (А) – Дунаєв – Золотухін, Бондаренко – Ромащенко (А) – Коваленко, Матвієнко – Коляда – Макаріцький, Тимченко – Брага – Целогородцев.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнир – Григорьєв, Александров – Мостовий; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Пуголовкін – Захаров (К) – Костіков, Манукян – Смирнов – Разумов, Луговий – Свищев – Деніскін.

Зустріч ціною в три очки почалася послідовними вилученнями. Незважаючи на поперемінні атаки голкіпери два періоди тримали свої ворота на замку. І Олег Петров, і Богдан Дьяченко намертво забирали небезпечні кидки форвардів. Гості не прагнули кидати всі сили в атаку, а господарі чекали свого шансу на контратаку.

У 2-му періоді «Донбас» частіше залишався в меншості, але херсонці витягти з цього користі не зуміли. Прихована боротьба нервів здавалося ось-ось вихлюпнеться на лід…

Спалах активності стався в 3-му періоді, коли протягом півтора хвилин глядачі побачили три шайби. При грі 4х4 першими відкрили рахунок гості: дальній кидок Владислава Гончарова досяг мети. 12 секунд – і в подібній ситуації кидок Іллі Декала від синьої лінії прошиває оборону донеччан – 1:1.

Гол-курйоз, невдалий рикошет – це Володимир Романенко знову виводить «Донбас» вперед. На 55-й хвилині два видалення з інтервалом в хвилину у гостей – і не реалізувати таку можливість «Дніпро» не мав права. Затяжна позиційна атака, приймає на себе кидок Віталій Лялька, а Руслан Ромащенко добиває шайбу в сітку – 2:2.

За 44 сек. до сирени гості знову в меншості. Дмитро Підгурський бере тайм-аут, але за час, що залишився, цифри на табло не змінилися.

Овертайм запам’ятався рейдом Олександра Костікова, але Петров виграв дуель. У контратаці стріляв по воротах дончан Микита Макаріцкій – Дьяченко ловить шайбу намертво. Буліти…

Починали херсонці: Микола Коляда не обвів голкіпера, Лялька теж не перехитрив. Макаріцкій – воротар на місці, Артем Пуголовкін – мимо воріт. Юний Артем Целогородцев відкриває рахунок в серії, але й Ілля Коренчук майстерно розводить шайбу і голкіпера.

Іван Дунаєв запускає шайбу вище воріт, проте й Тігран Манукян не пробив Олега Петрова. Іван Золотухін не переграє Дьяченко, Віктор Захаров кидає прямо в голкіпера – і серія триває.

Коренчук вдруге переграти Петрова не зміг, а от Дмитро Пугачов на паузі обводить Дьяченко та приносить перемогу команді Херсона.