Дніпро лише по булітам здолав харківське Динамо

«Дніпро» – МХК «Динамо» – 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0) ПБ

Шайби: 1:0 Золотухін, 2:50, 1:1 Олейнік (Чердак), 24:49, 2:1 Дунаєв, 29:30, 2:2 Чердак 35:21, 3:2 Ромащенко, 48:32, 3:3 Чердак, 58:00; Тимченко (вирішальний буліт)

«Дніпро»: Сурканов (Петров); Белоусов (А) – Декало, Пугачов – Будько, Шулєшов – Матусевич, Сирченко – Кругляков; Жвачкін (К) – Золотухін – Макаріцький, Бондаренко – Ромащенко (А) – Коваленко, Матвієнко – Дунаєв – Черємнов, Тимченко – Целогородцев – Зик

МХК «Динамо»: Гурко (Мамєдов); Фірсов – Наливайко, Бабчук – Лісін, Шматько – Поддубний; Чердак (К) – Максименко (А) – Олейнік, Халін – Пойманов – Сиротенко, Худяков – Праведний – Геворкян

Вже по стартовій п’ятірці стало ясно, що тренери дадуть «погратися молоді». У першій двадцятихвилинці господарі майданчика мали невелику перевагу, що вилилося в закинуту шайбу, коли «Дніпро» був в меншості – Іван Золотухін втік в контратаку і точним кидком відкрив рахунок в матчі.

На 14-15 хвилинах першої третини голкіпер харків’ян Владислав Гурко залишив форвардів херсонців ні з чим, відбивши серію кидків від Декало, Дунаєва, Жвачкіна … 1:0 – так і поїхали на перерву.

У другому періоді ігрова перевага захопили харків’яни. Спочатку спрацювала комбінація між Володимиром Чердаком і Микитою Олійником, що дозволило зрівняти рахунок. В середині 2-го періоду херсонці знову вийшли вперед. В результаті пресингу в зоні суперника Іван Дунаєв в ближньому бою переграв голкіпера «динамовців».

Однак через п’ять хвилин капітан «Динамо» Чердак знову зрівняв рахунок в матчі, сунувши шайбу під пахву Денису Сурканову. Гості помчали розвивати успіх, але на другу перерву команди пішли за рахунку 2: 2.

У третій двадцятихвилинці Дмитро Підгурський вирішив випустити на лід основного воротаря команди Олега Петрова. А юний голкіпер харків’ян продовжив вдало відбиватися від атак господарів. І все ж кидок Руслана Ромащенка від синьої лінії «зняв павутинку» з правої дев’ятки воріт «Динамо».

Чердак спробував повторити подвиг колишнього одноклубника, однак Петров ефектно відбив шайбу. І все ж за дві хвилини капітан харків’ян перевів гру в овертайм.

Додатковий час також не виявив кращого в цьому поєдинку, хоча небезпечні моменти створили обидві команди. Шайба навіть побувала у воротах динамівців, але на відеоповторі було чітко видно, як вона відлетіла від ковзана Іллі Декало.

У серії післяматчевих кидків ефектно відкрив рахунок Кирило Бондаренко. Тут же Чердак зрівняв рахунок. І тільки в останній дуелі переможний кидок на свій рахунок записав Святослав Тимченко.