Дніпро на виїзді поступився Донбасу

У Дружківці відбувся матч 36-го туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч, в якому «Донбас» приймав херсонський «Дніпро». Напередодні гри команди розділяло лише одне очко в турнірній таблиці, і в разі перемоги донеччани виходили на перше місце.

Вже на 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард «Донбасу» Вадим Мазур, який вдало зіграв на добиванні. Незадовго до кінця першого періоду донеччани подвоїли перевагу – Дмитро Ігнатенко підставив ключку під кидок Владислава Гончарова.

До трьох шайб відрив «Донбасу» збільшив Віталій Лялька, що реалізував більшість дальнім кидком. В середині другого періоду команди обмінялися голами – спочатку Кирило Бондаренко віддав зрячу передачу, і 17-річний Артем Целогородцев розмочив рахунок.

Однак через 50 секунд Денис Мостовий з незручної руки з другої спроби відправив шайбу в ворота Олега Петрова.

Незадовго до кінця зустрічі «Дніпру» вдалося закинути ще раз, коли більшість реалізував Дмитро Пугачов, чітко завершив розіграш шайби партнерами.

Херсонці за дві хвилини до сирени випустили шостого польового гравця, однак скоротити розрив «Дніпру» не вдалося. Замість цього Олександр Костіков скористався помилкою захисників, і відправив шайбу у порожні ворота.

Перемога 5:2 дозволила «Донбасу» вийти на чисте перше місце в турнірній таблиці, маючи гру в запасі. А на «Дніпро» очікують дві домашні гри. 23 лютого – знов зустріч з дончанами в гостях.