Дніпро на виїзді зазнав розгромної поразки від Донбасу

39 тур. «Донбас» – «Дніпро» – 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Нікіфоров (Жовнір – більш.), 7:36; 2:0 Лялька (Коренчук), 17:36; 2:1 Золотухін (Жвачкін), 18:30; 3:1 Лялька, 21:03; 4:1 Манукян (Захаров), 24:29; 5:1 Коренчук (Жовнір, Лялька), 37:08; 6:1 Мостовий (Костіков, Захаров), 41:38; 7:1 Захаров (Манукян – більш.), 49:21;

«Донбас»: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григорьєв, Александров – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Кузьмік – Нікіфоров, Мостовий – Воронін – Деніскін.

«Дніпро»: Петров (Сурканов – з 37:08); Белоусов (А) – Декало, Пугачов – Будько, Шулєшов – Матусевич, Кругляков – Сирченко; Жвачкін (К) – Золотухін – Макаріцький, Бондаренко – Ромащенко (А) – Коваленко, Матвієнко – Дунаєв – Черємнов, Тимченко – Целогородцев – Зик.

Дуже впевнену гру на старті періоду показали донеччани, намагаючись якомога більше часу контролювати шайбу і атакувати ворота Олега Петрова. «Дніпро» теж не скупився на небезпечні випади і не раз змусив понервувати голкіпера чинного чемпіона України.

На екваторі періоду донеччани змогли скористатися помилкою захисту гостей, і на останній секунді більшості Євген Нікіфоров відкрив рахунок в поєдинку, несподівано кинувши низом в дальній кут.

Рівно за10 хвилин точним кидком у дальню дев’ятку воріт «щук» шайбу відправив кращий бомбардир «Донбасу» Віталій Лялька. Відігратися херсонці змогли ще до першої сирени – Іван Золотухін отримав відмінний пас з-за воріт від воював за воротами до останнього за шайбу Андрія Жвачкіна і позбавив Богдана Дьяченко можливості записати собі в актив черговий «сухар».

2:1 не 2:0, але в другій двадцятихвилинці повторився сценарій першої третини – команда Сергія Вітера змогла нав’язати свою гру противнику і ще тричі вразити ворота «Дніпра». На старті періоду Лялька пройшов всі зони і кидком з ходу зробив дубль, потім по шайбі на свій рахунок записали Тигран Манукян та Ілля Коренчук. Стало ясно, що дальні кидки – сьогодні прокляття для Петрова, і в ворота херсонців встав Денис Сурканов …

Закінчення матчу також вийшло не найприємнішим для херсонського «Дніпра» – донеччанам вдалося ще двічі закинути у ворота херсонців і встановити остаточний рахунок 7:1 на табло.

Херсонському клубу залишилося зіграти один матч в рамках регулярного чемпіонату, а відставання «Кременчука», який від йде другим, становить 4 очки. Таким чином, навіть у разі перемоги херсонці втратили шанс посісти друге місце. «Дніпро» напевно залишається на третьому рядку в турнірній таблиці і почне плей-офф зі стадії чвертьфіналу 2 березня в Києві матчем проти «Крижаних Вовків». 5-6 березня серія до двох перемог продовжиться в Херсоні.