Перестрілка на нервах: Дніпро вирвав перемогу у Білого Барса

16.02.19. матч №109. «Дніпро» – «Белый Барс» 6:5 (1:2, 3:0, 2:3)

Шайби: 0:1 Панченко (Ружніков, Бородай), 07:57. 1:1 Макаріцькій (Матусевич, Коваленко), 12:51. 1:2 Качан (Лесніков, Куцевич – більш.), 18:33. 2:2 Пугачов (Коваленко, Макаріцькій), 28:26. 3:2 Золотухін (Жвачкін, Сирченко – більш.), 35:04. 4:2 Коваленко (Дунаєв, Целогородцев), 36:52. 4:3 Куцевич (Качан, Таран – більш.), 41:12. 4:4 Тимченко (Грицюк), 47:56. 5:4 Коляда (Макаріцькій, Жвачкін), 51:12. 6:4 Макаріцькій (Пугачов, Матвієнко – пусті ворота), 58:30. 6:5 Качан (Таран, Тимченко – 6й полевий), 59:48.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Белоусов – Декало, Пугачов – Будько, Матвієнко – Шулєшов, Матусевич – Сирченко; Золотухін – Коляда – Жвачкін (К), Целогородцев – Ромащенко (А) – Бондаренко, Черємнов – Дунаєв – Тимченко, Зик – Коваленко – Макаріцькій.

«Білий Барс»: Кучер (Качула); Васильєв – Ядловський (А), Гребенік – Таран (А), Логач – Грицюк, Гриценко – ; Куцевич – Качан – Лесніков, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдиєв – Ромахін.

У Херсоні відбувся стартовий матч 37-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому недавній лідер чемпіонату «Дніпро» приймав на своєму майданчику міцного середняка турніру – «Білий Барс».

Гості активніше почали поєдинок і повели в рахунку після рикошету від стійки після точного кидка Ярослава Панченка. «Дніпро» прийшов в себе через 5 хвилин, коли Микита Макаріцькій виконав сольний прохід до воріт суперника.

Проте, саме «барси» пішли на перерву у статусі лідера. Після короткого з’ясування відносин в зоні господарів команда Костянтина Буценка реалізувала більшість зусиллями Юрія Качана – 1:2. Треба визнати, що господарі частими вилученнями самі собі створювали труднощі, опиняючись то вчотирьох, а то і втрьох.

У другому періоді пристрасті на льоду ще більше розпалювалися, що вилилося у велику кількість вилучень. У цілому друга 20-хвилинка тривала близько години чистого часу. Арбітри часто переглядали відеоповтори, а в одному з епізодів було вибито захисне скло над бортиком. У рваному темпі досягли успіху херсонці, які не тільки відігралися, а й вийшли вперед.

У середині 2-й третини матчу швидка контратака вдалася «Дніпру», в результаті якої найспритнішим на «п’ятачку» виявився Дмитро Пугачов.

Після паузи на відновлення стекол бортика Іван Золотухін на останніх секундах більшості вперше за матч виводить господарів вперед – 3:2. А через пару хвилин Микита Коваленко розстрілює з короткої дистанції ворота суперника – 4:2.

Ще більше голів глядачі побачили в третьому ігровому відрізку. Спершу камбек зробили гравці «Білого Барса», які на старті періоду двічі відзначилися у воротах Олега Петрова. Владислав Куцевич оформив чисельну перевагу, а Євген Тимченко зрівняв рахунок дальнім ударом. Згодом Микола Коляда скористався помилкою оборони гостей.

За 2 хвилини до сирени «Білий Барс» зняв голкіпера і відразу ж помилився – Микита Макаріцькій оформив дубль, забивши в порожні ворота. Кирила Кучера в рамку не повернули, і Юрій Качан за 12 секунд до фінальної сирени скоротив відставання і встановив остаточний підсумок протистояння 6:5.

«Дніпро» продовжує гонку за першою позицією «регулярки», а «барси» провели хороший матч і отримали хороший досвід перед стартом в плей-офф. Наступну гру херсонці проведуть вдома проти «Динамо» (Харків). 20 лютого початок матчу о 19:00.