3-9 листопада у м. Кропивницький проходив чемпіонат України з гімнастики спортивної, на якому команда гімнастів Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради показала високий клас підготовки.

Перший раз за 10 років всі 4 спортсмена, які входили до складу команди Херсонської області, повернулися додому з медалями: як у командному, так і в особистому заліку!

У командному заліку студенти училища Богдан Джиошвілі, Артем Гавриков, учень 11 класу Єгор Кириленко і випускник училища Максим Василенко вибороли срібні нагороди.

Окрім цього, в опорному стрибку Богдан Джиошвілі став чемпіоном України, а срібло здобув Артем Гавриков.

Першу сходинку п’єдесталу чемпіонату у вправах на брусах посів Максим Василенко. Третє місце у вільних вправах зайняв Єгор Кириленко. А у фінальних змаганнях з багатоборства по сумі балів Єгор виконав норматив майстра спорту України.

Вітаємо весь тренерсько-викладацький склад відділення гімнастики спортивної, який очолює старший тренер Олексій Короленко, зі здобуттям високих нагород! Дякуємо за підготовку спортсменів тренерам Бабенку О.С., Писаренку І.О., Якушеву А.М., Погребній Н.П., Богатирьовій Т.С.!

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню