17 квітня в обласній державній адміністрації відбулася конференція спортивної Херсонщини за участі провідних тренерів, спортсменів, директорів комунальних закладів спортивного профілю, голів спортивних федерацій з олімпійських видів спорту Херсонської області та ГО ХОВ Національного олімпійського комітету України.

Обговорюючи перспективи розвитку олімпійських видів спорту в Херсонській області, старший тренер збірної команди України з веслування академічного Олександр Бакарасєв відмітив, що резерв спортсменів на отримання ліцензій на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 у Токіо (Японія) та входження їх до збірних команд України дійсно є. З боку обласної влади необхідна  підтримка в забезпеченні олімпійців спортивним інвентарем, лікарськими засобами, якісним харчуванням та компенсації витрат за відрядження.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Кан звернув увагу на те, що рішенням сесії обласної ради, відповідно до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019 – 2023 роки, планується виділити близько 1 мільйона 900 тисяч гривень саме для підтримки спортсменів-олімпійців.

Любимый Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню