Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення державних стипендій діячам фізичної культури та спорту.

Зокрема, дворічну стипендію отримуватиме майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з мотоциклетного спорту Микола Мудрієвський з Нової Каховки. Багато років він тренував міську мотобольну команду спортивного клубу «Таврія», а також був тренером інших команд.

Відповідно до указу президента України «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери», розмір таких стипендій становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Відповідно, нині Микола Мудрієвський отримуватиме 2 346 грн. щомісяця. А з 1 грудня 2019 року, коли заплановане наступне підвищення прожиткового мінімуму, розмір стипендії має збільшитись.

Також указом президента призначені довічні державні стипендії заслуженим працівникам фізкультури і спорту України Анатолію Бардусову і Герману Беньямінову.

Олег БАТУРІН
Новий день

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню