На початку квітня в м. Ріміні (Італія) відбувся чемпіонат Європи з таеквондо серед юнаків, юніорів та дорослих. В змаганнях прийняло участь  більш ніж 850 учасників з 30 країн у різних вікових та вагових категоріях і програмах.

Місто Нову Каховку у складі збірної команди України представляли 5 спортсменів: Попідзе Софія, Мельникова Єлизавета, Немерець Аліна, Харечко Дарина та Бронік Олександр.

Тренер і представник новокаховських спортсменів заслужений тренер України з таеквондо Віктор Слюсар.

Мельникова Єлизавета завоювала 4 медалі чемпіонату Європи: ІІ місце в командному спарингу у віковій категорії 14-15 років, бронзова призерка у виді  програми командному розділі «Спецтехніка», ІІІ місце в особистому спарингу у віковій категорії  14-15 років у ваговій категорій до 60кг, бронзова призерка з виду програми «Командний туль».

Попідзе Софія здобула 2 медалі: ІІ місце в командному спарингу у віковій категорії 14-15 років, бронзова призерка у виді програми командному розділі «Спецтехніка».

У Немерець Аліни 2 медалі: ІІ місце в командному спарингу у віковій категорії 14-15 років, бронзова призерка у виді програми командному розділі «Спецтехніка».

Тренер Новокаховської міської федерації з таеквондо ITF, майстер спорту міжнародного класу Бронік Олександр став чемпіоном Європи в розділі програми «Силовий тест».

В загальнокомандному заліку збірна команда України з таеквондо на чемпіонаті Європи посіла ІІІ місце та здобула 16 золотих, 18 срібних, 44 бронзових нагороди.

Online Нова Каховка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню