14 лютого в спортивній залі Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради відбулася спартакіада в рамках міського фестивалю, для дітей з особливими потребами – «Ми все можемо». Спортивне свято проводиться вже 26 рік поспіль і має на меті підтримати діточок у прагненні досягти успіхів у параолімпійському спорті. З перших днів існування фестивалю, всебічно сприяє його проведенню Школа гуманітарної праці.

На відкритті спорт-фестивалю перед присутніми виступали представники місцевої влади. Так, директор Школи гуманітарної праці, заслужений працівник освіти Артем Кияновський, подякував присутнім за прагнення розвивати свої спортивні уміння не зважаючи на відсутність значної підтримки зі сторони держави та побажав наснаги у майбутніх змаганнях.

Після відкриття змагань команди вишикувалися на стартові позиції та розпочалися змагання. У спортивних іграх взяло участь 5 команд (8 спортсменів в кожній). Перемогу в іграх виборола команда «Без слів» Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступеня.

Другою стала команда «Козачата» навчально-виховного комплексу № 11, а третьою — команда «Дружба» загальноосвітньої школи № 4 та команда «Швидкість» навчально-виховного комплексу №48. Четверте місце посіла команда «Хоробрі левенята» спеціальної ЗОШ №1.

Спортивні ігри  «Сильні, спритні, особливі» стали можливими завдяки підтримці Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Херсонської міської ради, Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості та Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.

Херсон Times

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню