Знову перемога і неймовірний, вражаючий виступ! 9 золотих нагород, 3 срібла і 4 бронзи, третє загальнокомандне місце – такий результат виступів вихованців поліцейського спортивного клубу «КІТ» у п’ятому Всеукраїнському турнірі з «Контактного карате WSF».

 

Масштабні змагання відбулися в Одесі та об’єднали майже 300 учасників у складі 16 найсильніших команд з усієї України. Серед них були і 15 вихованців поліцейського спортивного клубу «КІТ» Горностаївського району разом з їх тренером-поліцейським, багаторазовим чемпіоном Європи і Світу зі змішаних єдиноборств, володарем «чорного поясу» з контактного карате, інструктором вищої категорії Миколою Кітченком.

— Вважаю цей результат великим успіхом та нагородою за тяжку працю, за щоденні виснажливі тренування на максимум вихованців нашого клубу, — зазначив після завершення турніру Микола Кітченко.

Попереду у наших спортсменів – світові змагання у Шотландії. Побажаємо їм вдалих виступів та нових перемог!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/novini/vixovanczi-policzejskogo-sportivnogo-klubu-kIt-posili-tretje-zagalnokomandne-miscze-u-vseukrajinskomu-turniri-z-kontaktnogo-karate-WSF/?fbclid=IwAR2Rft08qwc7seAbUK5YNRRCr_ePZocQjR53DL2EIt4Gd73paS4hfpKC3oM

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню