В місті Чорноморськ Одеської області завершився чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 18 років. Нову Каховку представляли 5 вихованців ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойків.

У змаганнях взяли участь 32 команди юнаків та 36 команд дівчат. Наші пляжниці Катерина Усаніна та Вікторія Вереша, зігравши 5 ігор (3 з яких виграли), у підсумку посіли 7 місце.

Щодо юнаків, то новокаховські хлопці досягли наступних результатів:

Дмитро Щербинський, який виступав у парі з Кирилом Зуєнком з Запоріжжя, провів 5 ігор, 3 з яких були виграшними, і посів 5 місце.

Євгеній Бойко виступав з херсонським пляжником Данилом Крамаренком. Юнаки зіграли 7 ігор, у п’яти з яких перемогли. Олександр Бойко у парі з Олексієм Бубликом з міста Прилуки Чернігівської області провели 6 ігор, які виявилися переможними.

Згідно сітки змагань та відповідно до проведених ігор, братам Бойкам довелося зустрітися у фіналі чемпіонату. За підсумками 2-х партій звання чемпіонів вибороли Олександр Бойко та Олексій Бублик, а Євгеній Бойко і Данило Крамаренко посіли ІІ місце.

Вікова категорія U-18 відкривала пляжний літній сезон. Попереду змагання серед інших вікових категорій. І дуже приємно, що вже з першого чемпіонату наші юні спортсмени везуть до Нової Каховки 2 медалі!

Online Нова Каховка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню